Naruto RPG textová hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto RPG textová hra
 
DomovSasuke Uchiha I_icon_mini_portalLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Sasuke Uchiha

Goto down 
AutorSpráva
polkin




Poèet pøíspìvkù : 2
Reputation : 0
Join date : 02.03.2011

Sasuke Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha EmptySt marec 02, 2011 9:36 am

Jméno Přímení: Sasuke Uchiha

Věk: 15

Fobie: z toho, že nedokáže porazit Itachiho

Hodnosť: Genin

Pohlaví: Muž

Sen:obnovit klan a zabít jistého člověka

Klan: Uchiha

Kekkei Genkai: Sharingan - od narizení

Schopnost Kekkei Genkai: zvyšuje rychlost, kopíruje jutsu, odhdování pohybů

Styl boje: Při boji používám svůj sharingan na odhadování nepřítelovích útoků a vymyslím protiútok (většinou s mím mečem). Někdy se k němu přiblížím a můžu ho paralyzovat pomocí mého nagashi(chidori po celém těle) a nebo můžu ještě nagashi použít na obranu.

-Taijutsu: 35%
-Ninjutsu: 40%
-Genjutsu: 25%

-Zbraň, vybavení: Katana

Schopnosti: Díky sharinganu má neuvěřitelně velkou rychlost. Exprert na boj na krátkou (katana) , střední a velkou (jutsu) vzdálenost.

Podstata: Oheň a blesk - oheň od narození; blesk od chunina

Výzor: má bílé, dlouhé tričko svázané fialovým provazem k černými, do bot(samozřejmě černých) zastrčených kalhot. Má něco jako černé rukavice na rukách a tělo má ještě pokrité klasickým akatsuki pláštěm

Vlastnosti: Zlý, moc nemluvím, nenávidím lidi, kteří si myslí že mě zastaví a ještě k tomu mého bratra, Itachiho. Těžko mě někdo přemlouvá a lehko zase přemlouvám já jeho( někdy i svojí sílou,....někdy???.......VŽDYCKY!!!).

Životopis postavy: Narodil sem se obvykle jako každý ninja. Uměl sem živel ohně, byl sem rád, když sem se to naučil a byl sem též hrdý na náš kekkei genkai(sharingan). Jednou sem se ale učil házení kunaiů sám, pak se ale stmívalo, tak sem se vracel domů. Najednou sem na našem komíně někoho zahlédl, vysoký asi půl metru víc než já(takže asi jako itachi). Když sem dorazil domů, uviděl sem dveře dokořán a pak sem zděšením zvolal : ,,Mami!!!!!Tatí!!!,.....Nééééé!!!,,. Moje rodiče někdo zavraždil, ekl sem si že to asi bude ten kluk co vypadal jako...........ITACHI!!!!.Najednou sem uslyšel kroky, do pokoje přišel můj bratr, podíval sem se u do očí a jakoby sem se ocitl v minulosti, viděl sem své rodiče a svého bratra a...počkat,...nééééé, Itachi, nedělej to!!!! Najednou se něco stalo, byl sem oplakaný ale zase v pokoji, už nejsem v minulosti. Můj bratr mi tedy vyprávěl o tzv. kaleidoskopickému sharinganu, že ho dostanu když zabiju svého nejlepšího kamaráda, přítele nebo něco takového, že jen takhle, s tímle sharinganem ho porazím. Šel sem tedy do akademie učit se, stát se silnějším. Přidělili mě do týmu 7 s nějakým cvokem a holkou jménem sakura. S trenérem sme se seznámili pomocí tréningu tzv. týmové práce. Potom sme plnili mise, moc si jich nepamatuju, jen jednu si vybavuju až do dnes. Měli sme doprovodit stavitele mostu do země vln, jenomže se ukázalo že po něm de nějaký magnát ,,gatou,,. Pak si už jenom vzpomínám na to že sme se utkali se zabuzou momochim a s chlapcem haku a zabili je. Pak sem potkal orochimara, dal mi na rameno pečeť která mi dala nesmírnou sílu. Neváhal sem a šel za orochimarem, jen ten cvok lezl furt za mnou a řekl že¨se prej beze mě do vesnice nevrátí, parkrát sem s ním bojoval, jednou dokonce ve skríši orochimara, orochimaru a kabuto mě pak zastavili, že mám nechat a odešli sme a pak už jen.........blablablabla a jsem tu, v akatsuki. :-)

- Obrázek: http://www.anime.web.tr/upload/0912/sasuke-uchiha-akatsuki.jpg
Návrat hore Goto down
 
Sasuke Uchiha
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto RPG textová hra :: Herná miestnosť :: Akatsuki :: Charaktery-
Prejdi na: